Hakkımızda

1996 yılında Ostim’de Safari Ocakbaşı tescilli markamızla, kulaklara ve hafızalara kazınan Safari Ocakbaşı Ostim’de 1. sınıf turizm işletme belgesiyle kaliteden ödün vermeden ISO 9001 – ISO 9002 kalite üretim standart belgesi ve gıda mühendisi kontrolünde kurulan kalite ve denetim laboratuvarıyla tüm et, sebze ve meyveler gıda mühendisi denetiminden geçtikten sonra müşterilerimize sunum yapılmıştır. Ostim’i ilk porselen ve paslanmaz araç gereçlerle donatılmış mekanın hizmet verme gururunu yaşadık. Ankara’da ilk kalite ve standart belgesi ISO-9001 – ISO 9002 belgelerini hak edip alan ve gereği gibi hizmet verme mutluluğunu yaşadık. Safari Ocakbaşı markamızla 2009 yılına kadar hizmetlerimiz devam etmiştir. Sektöre iki yıl ara verdikten sonra 2011 yılında aşık olduğumuz mesleğimize ve sanatımıza kaldığımız yerden Yenimahalle Şehir Kulübü Restoran ile devam ettik.

Safari Ocakbaşı kalitemizi ve standartlarımızı tüm kebap, balık ve taze yemeklerimizle ve kendimize ait özel spesiyallerimizle, damak zevkinden ödün vermeden ve uygun fiyatlarla buluşturduk. Daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için ve büyümeyi, kurumsallaşmayı hedefleyerek İvedik Mahallesi TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu karşısında 7000 m2’lik alanda tescilli markamız olan Safari Garden’da 1700 m2 kapalı alan, 5300 m2 açık alan ve cennet gibi bahçemizle sizlere hizmet vermeye 2017 yılının sonbaharında ilk günkü heyecanla ve yılların biriken tecrübesiyle hizmet vermeye başladık. Safari Garden başlı başına komplike bir tesistir.

Tesisimizde 1200 kişilik açık alan kır düğünü, 600 kişilik üstü özel şemsiyelerle kapatılmış kahvaltı ve yemek alanı, çocuklarımız için açık ve kapalı oyun alanları, bahçemizde canlı alabalık havuzu, şelale ve süs havuzlarıyla, 100 araçlık kendimize ait otopark güvenlikle birlikte, odun fırınımızla doğal lezzetler, serpme köy kahvaltısı, öğlen meşhur tandır, Ankara tava, güveçte bize özel tereyağlı ciğerimizle ve tüm kebap, balık ve taze yemeklerimizle hizmet veriyoruz. Akşamları sıcak aile ortamında canlı müzik eşliğinde onlarca meze çeşitleriyle ve ailenizle, dostlarınızla çok güzel vakit geçirecek, eğlenecek Ankara’nın 1. sınıf turizm işletme belgeli tesisi sizler için yarattık. Elektrik kesintisi olmadan özel toplantılarınızı yapabileceğiniz eşsiz mekanla hizmetinizdeyiz. Ve diyoruz ki; Safari Garden bekliyor tüm Ankara’yı.